ОРГАНІЗАЦІЙНА СТРУКТУРА
Державного підприємства “Черкаський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації”
СТАТУТ
Державного підприємства “Черкаський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації”

Будинок центруРоки досвіду та успішної діяльності ДП «Черкасистандартметрологія» засвідчують високу компетентність, об’єктивність та незалежність виконання робіт із стандартизації, сертифікації та метрології.

ДП «Черкасистандартметрологія» забезпечує державну політику у сфері технічного регулювання та захисту прав споживачів на Черкащині. Пріоритетними напрямками діяльності підприємства є надання послуг у сфері метрології, стандартизації та сертифікації продукції, послуг і систем управління якістю. Наші відділи працюють у містах Умань і Ватутіне. Високий рівень досконалості підприємства підтверджує впроваджена система управління якістю робіт і послуг на відповідність ДСТУ ISO 9001:2015.

Підприємство створило сучасну потужну еталонну та випробувальну базу. Спеціалісти ДП «Черкасистандартметрологія» мають великий досвід робіт із випробувань продукції, виробленої в Україні та за її межами. Саме тому ми оперативно та якісно виконуємо роботи та надаємо послуги на найвищому рівні.

На базі підприємства діє калібрувальна лабораторія, яка акредитована на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019.

Центр уповноважений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України як орган з сертифікації продукції, систем управління та оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів.

Орган сертифікації продукції акредитований Національним агентством з акредитації України на відповідність ISO/IEC 17065:2014.

Орган сертифікації систем управління акредитований Національним агентством з акредитації України на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17021-1:2015 (ISO/IEC 17021-1:2015) та ISO/TS 22003:2013 відповідно до заявленої сфери.

Випробувальний центр ДП «Черкасистандартметрологія» акредитований Національним агентством з акредитації України на відповідність ДСТУ ISO/IEC 17025:2017. Тут проводять випробування харчової продукції та сировини, продукції легкої промисловості, а також будівельних матеріалів, виробів і конструкцій та технологічного обладнання для промисловості.

На базі ДП «Черкасистандартметрологія» проводять численні тренінги та практикуми для бізнесу, де роз’яснюють зміни у вітчизняному законодавстві, обумовлені гармонізацією сфери технічного регулювання з європейськими вимогами.

Замовниками наших послуг є підприємства Черкаської області та представниками бізнесу з різних регіонів України та з-за кордону.

ДП «Черкасистандартметрологія» є колективним членом Черкаської обласної організації українського союзу промисловців і підприємців, Торгово-промислової палати.

Ми завжди готові до співпраці!