23 листопада 2017 р.

Нагороджено переможців, лауреатів та фіналістів конкурсу    якості продукції(товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість»

   22 листопада відбулися фінальні заходи конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість».
   Конкурс проводиться з 2015 року на виконання розпорядження голови Черкаської облдержадміністрації № 313 від 01.07.2015, з метою популяризації місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу управлінню якістю.
   У порівнянні з попередніми роками значно збільшилася кількість учасників. Так, якщо у 2015 році було відзначено 15 переможців та лауреатів обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "Черкаська якість", у 2016 - 9 підприємств стали переможцями конкурсу, то у 2017 році прийняли участь в Конкурсі 36 підприємств Черкаської області, які заявили 50 видів продукції, з них виконали умови участі у Конкурсі 33 підприємства.
   Згідно рішення обласної конкурсної комісії визначено 43 види продукції (товарів, робіт, послуг), відповідно до номінацій, отримали звання переможців, лауреатів та фіналістів. З них,
• продовольчі товари – 20,
• промислові товари для населення – 18,
• товари виробничо-технічного призначення - 2,
• роботи і послуги - 3.
   Це підприємства різних галузей, але всі вони об’єднані спільною метою - працювати якнайкраще, наполегливо йти до вершин економічного зростання, підвищувати рівень життя співвітчизників.

   Перелік переможців, лауреатів та фіналістів                                     Фотозвіт

   Детальніше у ЗМІ:
   Вичерпно    Нова Доба    Zmi.ck.ua    Кропива

2 листопада 2017 р.

                До уваги учасників конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг)
                                                    «Черкаська якість» у 2017 році!


         22 листопада 2017 року в ресторані «Апельсин» (м. Черкаси, вул. Верхня Горова, 145)
                  о 14 год. 00 хв. відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців
                                                               та призерів конкурсу.   Детальніше

5 вересня 2017 р.

                                                                           До уваги!
               Обласний конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість»

   Якість продукції та послуг є сьогодні ключовим фактором досягнення конкурентних переваг, що наразі має вирішальне значення для задоволення вимог і сподівань споживачів, партнерів та інших зацікавлених осіб.
   На виконання розпорядження голови Черкаської облдержадміністрації № 313 від 01.07.2015 «Про проведення обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість», з метою популяризації місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, надають якісні послуги, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу сучасним системам управління, Черкаська обласна державна адміністрація оголошує про початок у 2017 році обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість».

   Про конкурс           Заявка          Лист

5 липня 2017 р.

    Підприємців області запрошуємо взяти участь у конкурсі «Черкаська якість»

Анонс

Черкаська якість

Якість продукції та послуг є сьогодні ключовим фактором досягнення конкурентних переваг, що наразі має вирішальне значення для задоволення вимог і сподівань споживачів, партнерів та інших зацікавлених осіб.

На виконання розпорядження голови Черкаської облдержадміністрації № 313 від 01.07.2015 «Про проведення обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість», з метою популяризації місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, надають якісні послуги, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу сучасним системам управління, Черкаська обласна державна адміністрація оголошує про початок у 2016 році обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість».
    
Лист     Заявка