Конкурс на здобуття Премії СНД
за досягнення у сфері якості продукції та послуг

06 квітня 2014 р.
Підприємства України в числі переможців Конкурсу на здобуття Премії Співдружності Незалежних Держав за досягнення у сфері якості продукції та послуг у 2013-2014 роках

    14 березня 2014 року у м. Москва відбулося 61-ше засідання Економічної ради Співдружності Незалежних Держав та шостий Міжнародний економічний форум "СНД та нові формати взаємодії". Українську делегацію на заходах очолював Посол України в Російській Федерації Володимир Юрійович Єльченко.
    Відповідно до Рішення Економічної ради СНД від 14.03.2014 щодо конкурсу на здобуття премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг 2013 року присвоєні звання лауреатів, дипломантів та спеціальний приз "Визнання ділової досконалості" підприємствам та організаціям-учасникам міждержавного етапу.

02 квітня 2013 р.
Урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів національного етапу 4-го Конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг

    29 березня 2013 року у Клубі Кабінету Міністрів України за участю Заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Олександра Пінського відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів національного етапу 4-го Конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг.
    Найкращих визначали у 9 номінаціях, серед яких: виготовлення продукції виробничого призначення, виробництво товарів народного споживання, виробництво продовольчих товарів та сільськогосподарської продукції, а також послуги.
    На адресу лауреатів і переможців надійшли привітальні листи від імені Прем’єр-миністра Миколи Азарова та Міністра економічного розвитку і торгівлі Ігора Прасолова. Де, зокрема, було зазначено, що саме ефективність менеджменту та якість продукції є на сьогодні головними критеріями оцінки розвитку та потенціалу підприємств. Була висловлена впевненість, що участь у конкурсі є стимулом для зростання конкурентоспроможності української продукції та популяризації товарів провідних вітчизняних підприємств, які забезпечують економічний розвиток України.
    В урочистостях взяли участь директор ДП "Черкасистандартметрологія" Білоусов Віктор Федорович та генеральний директор ТОВ „Завод теплоізоляційних матеріалів „ТЕХНО” Ходаківський Олег Миколайович.
    ТОВ „Завод теплоізоляційних матеріалів „ТЕХНО” визнано переможцем національного етапу 4-го Конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг.

22 січня 2013 р.
Підведені підсумки національного етапу 4-го Конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг

    27 грудня 2012 року на заключному засіданні Національної конкурсної комісії, яке проходило під головуванням Заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України – керівника апарату Павленка В.П., були підведені підсумки проведення національного етапу 4-го Конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг.
    Переможцями національного етапу Конкурсу було визначено 21 підприємство України. Серед переможців є представник від Черкащини – ТОВ „Завод теплоізоляційних матеріалів „ТЕХНО” (м. Черкаси, генеральний директор Ходаківський О.М.). Ще 13 підприємств визнані лауреатами Конкурсу.
    ТОВ „Завод теплоізоляційних матеріалів „ТЕХНО” – унікальне підприємство повного циклу. Процес виготовлення мінераловатних теплоізоляційних плит охоплює усі етапи виробництва – від переробки сировини до пакування й постачання продукції споживачам. Передове устаткування на виробництві оснащене комп’ютерною системою управління, яка контролює увесь технологічний процес і дозволяє виготовляти до 70 тис. тонн продукції на рік. Сировина і готова продукція ТОВ „Завод теплоізоляційних матеріалів „ТЕХНО” контролюється протягом повного технологічного циклу.
    У 2012 році „плита мінераловатна теплоізоляційна “Техно” марки “ТЕХНОФАС” була визнана переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – „100 кращих товарів України”.
    Динамічний розвиток ТОВ „Завод теплоізоляційних матеріалів „ТЕХНО”, постійне розширення асортименту та ринків збуту засвідчує, що керівництво та трудовий колектив підприємства націлений на задоволення очікувань найвибагливіших споживачів та визнання на національному й міжнародному рівнях.
    На міждержавному етапі конкурсу СНД Україну представлятимуть вісім підприємств: ТОВ „Завод теплоізоляційних матеріалів „ТЕХНО” (м. Черкаси), ТОВ „Керамейя” (м. Суми), ТОВ „Артіль” ЛТД (м. Миколаїв), ПрАТ „Трансмаш” (м. Луганськ), ПАТ „Одеський кабельний завод „Одескабель” (м. Одеса), ПП „Фабрика меблів „Нова” (м. Тернопіль), ПАТ „Дім марочних коньяків „Таврія” (м. Нова Каховка), ТОВ „Парк-готель „Порто Маре ХХІ” (м. Алушта).
    Урочисте нагородження переможців та лауреатів національного етапу 4-го Конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг відбудеться у Києві за окремим планом за участю перших осіб держави.
    Детальніше ...

02 листопада 2012 р.

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ І ТА ОРГАНІЗАЦІЙ ВСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ
ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ЧЕТВЕРТОМУ КОНКУРСІ НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМІЇ СНД ЗА ДОСЯГНЕННЯ У СФЕРІ ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ ТА ПОСЛУГ

01 жовтня 2012 р.
Інформація про церемонію нагородження лауреатів і дипломантів 3-го Конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг.
20 липня 2012 р.

Конкурс на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг проводиться в Україні та інших країнах СНД з 2006 року на виконання рішення Ради глав урядів держав-учасниць СНД від 25 листопада 2005 року.

Рішення про оголошення 4-го Конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг у 2012-2013 рр. було прийнято на 41-му засіданні Міждержавної ради зі стандартизації, метрології та сертифікації.

Конкурс на здобуття Премії Співдружності Незалежних Держав за досягнення в області якості продукції і послуг проводиться з метою: 
• підтримки національних ініціатив і об'єднання зусиль державних органів управління, направлених на підвищення якості та конкурентоспроможності продукції, що виготовляється, або послуги, що надаються державами - учасницями СНД; 
• підвищення експортних можливостей організацій держав – учасниць СНД; 
• стимулювання виробництва високоякісної продукції або надання високоякісних послуг в державах - учасницях СНД і впровадження високоефективних методів менеджменту якості. 

Взяти участь у Конкурсі можуть підприємства і організації усіх форм власності держав-учасниць СНД, які здійснюють виробництво і реалізацію продукції (за виключенням виробництва озброєння і військової техніки) або надання послуг, за умов:
- підтвердження високої якості продукції, що виробляється (послуги, які надаються), не менше двох років;
- експорту продукції, що випускається, не менше ніж у дві держави-учасниці СНД;
- подання заявки на участь у національному етапі Конкурсу і необхідних матеріалів; 
- сплати організаційного внеску. 

У рамках Конкурсу визначається краще підприємство за наступними номінаціями:
- виготовлення продукції виробничого призначення;
- виробництво товарів народного споживання;
- виробництво продовольчих товарів та сільськогосподарської продукції;
- послуги.

Учасники Конкурсу розподіляються в кожній номінації за чисельністю персоналу: 
- підприємства (організації) з чисельністю працівників до 250 осіб;
- підприємства (організації) з чисельністю працівників від 251 особи до 3000 осіб;
- підприємства (організації) з чисельністю працівників понад 3000 осіб.


Конкурс проводиться у два етапи: національний та міждержавний.

На національному етапі здійснюється оцінка матеріалів підприємств-учасників Конкурсу експертами національного рівня відповідно до встановлених критеріїв Премії. За результатами експертної оцінки на національному етапі визначаються фіналісти для участі у міждержавному етапі Конкурсу. 

Другий міждержавний етап Конкурсу розпочинається з січня 2013 року. 

Рішення про присвоєння Премії приймається на засіданні Економічної ради СНД.

Заявки для участі у Конкурсі приймаються до 01 жовтня 2012 року.

Детальну інформація щодо Конкурсу можна отримати за адресою:
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 278, ДП "Черкасистандартметрологія",
кімната 604, тел/факс: (0472)45-73-79. E-mail: quality@st.ck.ua

Архів
____________________________________________
Сектор з підтвердження відповідності систем менеджменту якості
м. Черкаси, вул Гоголя, 278, тел. (0472) 45-73-79,
E-mail: quality@st.ck.ua