30 жовтня 2017

    Визначено переможців та призерів Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка
    «Я хочу жити в якісному світі» по Черкаській області у 2017 році.


   Детальніше                         Перелік переможців та призерів

1 червня 2017 р.

   Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” у 2017 році по Черкаській області


   Детальніше

18 травня 2016 р.

    Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” у 2016 році по Черкаській області.
    Відповідно до Указу Президента України від 31.07.2004 № 854 «Про забезпечення умов для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», з метою популяризації загальнодержавного руху за підвищення якості життя та формування у свідомості дітей, наймолодших споживачів суспільства, уявлення про якісну і безпечну продукцію, в Україні щорічно проводиться Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі”.

    Інформація щодо конкурсу     Супровідний лист

30 вересня 2015 р.
Я хочу жити в якісному світі

    В ДП "Черкасистандартметрологія" відбулося підсумкове засідання регіонального конкурсного журі Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі”.
    Виставка-конкурс проводиться з 2004 року відповідно до Указу Президента України від 31.07.2004 №854/2004 „Про забезпечення умов для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”, розпорядження Президента України від 14.10.04-рп „Про підтримку проведення Європейського тижня якості в Україні”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.08.02 №447-р, „Про затвердження Концепції державної політики у сфері управління якістю продукції (товарів, робіт, послуг)” та з метою популяризації загальнодержавного руху за підвищення якості життя в Україні.

    Офіційним організатором заходів є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України за сприяння обласних та міських державних адміністрацій.
Виставка-конкурс проводиться в усіх регіонах України та покликана сформувати у свідомості дітей, наймолодших споживачів суспільства, асоціативне уявлення про якісну та безпечну продукцію. 
    У квітні 2015 року департаменту освіти і науки Черкаської ОДА, відділам освіти районних держадміністрацій, освітнім закладам Черкаської області були надіслані листи з умовами участі у Конкурсі. Відповідна інформація була розміщена у засобах масової інформації та на сайті ДП „Черкасистандартметрологія”.
    У закладах освіти Черкащини до відома дітей було доведено умови проведення виставки-конкурсу, роз’яснювалися питання якості життя, проводилися виставки дитячих робіт.
    Найкращі 199 творчих робіт дітей, які найбільше відповідають критеріям оцінки виставки-конкурсу, а саме: актуальність та повнота розкриття теми, рівень володіння технікою виконання, матеріалом, творчий підхід (забороняється копіювання та запозичення тем тощо), охайність роботи та старанність, були направлені до Регіонального конкурсного журі Черкаської області. 

    Конкурсні роботи учасники виконували за номінаціями:
    „Я пізнаю якісну продукцію" – 69 робота,
    „Ми – архітектори якісного світу” – 90 робіт,
    „Кращий плакат на споживчу тематику” – 40 робіт.

    Участь у виставці-конкурсі взяли діти трьох вікових категорій, а саме:
– 5 - 8 років – 23 робіт,
– 9 - 12 років – 107 роботи,
– 13 - 17 років – 69 роботи.

    До уваги Регіонального конкурсного журі малюнки надійшли з Черкаського, Чигиринського, Христинівського, Чорнобаївського, Звенигородського, Драбівського, Тальнівського, Золотоніського, Монастирищенського та Смілянського районів, міст Золотоноша, Умань та Черкаси.
    Компетентне журі переглянуло всі роботи та відзначило, що загально-політична ситуація в Україні впливає на дитячий світогляд. Багато юних митців обрали для своїх робіт темні або розмиті кольори. Але водночас варто відмітити, що значна кількість дітей гарно поінформована про мету виставки і свій талант вони спрямовують на якнайкраще розкриття теми якості та безпечності продукції, важливості заходів щодо підтримки чесних вітчизняних виробників та вірять в краще майбутнє України. 
    За підсумками засідання затверджено список призерів Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка „Я хочу жити в якісному світі” 2015 року по Черкаській області. Всього відзначено 35 конкурсних робіт, з них: І місце - 9, ІІ місце - 13, ІІІ місце – 13. 
Конкурсні роботи дев'яти переможців надано для участі у загальнодержавному рівні Головному конкурсному журі в м. Київ.
Фінальні заходи виставки–конкурсу "Я хочу жити в якісному світі" заплановано провести у листопаді-грудні 2015 року, про що призерам буде повідомлено додатково.


ПЕРЕМОЖЦІ «Я пізнаю якісну продукцію»
"Якісні речі для української малечі"
Баглай Софія, 5 років
м. Тальне
"Чарівні іграшки України"
Вініченко Костянтин, 10 років
м. Черкаси
"Я хочу бути здоровим студентом"
Жук Єлизавета, 16 років
Звенигородський р-н, с. Шевченкове


ПЕРЕМОЖЦІ «Ми архітектори якісного світу»
"Україна в майбутньому продвинута та екологічна країна"
Власенко Данило, 8 років
м. Драбів
"Якби збулись мрії дитини, то жили б ми в Карамельній країні"
Тимошенко Марія, 11 років
м. Черкаси
"Краса України в наших руках"
Меренков Іван, 15 років
Уманський р-н, с. Доброводи


ПЕРЕМОЖЦІ «Кращий плакат на споживчу тематику»
"На моїй Україні сади і поля. На моїй Україні щедра земля. Якісне-дітям!"
Цимборович Олександра, 7 років
м. Тальне
"Небезпечні Е-шники"
Ілляшенко Єлизавета, 12 років
Черкаський р-н, с. Руська Поляна
"Україна-чиста країна"
Піскунова Ірина, 13 років
м. Тальне


Список переможців і призерів Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” у 2015 році по Черкаській області
23 квітня 2015 р.
Міністерство економічного розвитку і торгівлі проводить Всеукраїнську виставку-конкурс дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі" у 2015 році

    Мінекономрозвитку України, з метою популяризації загальнодержавного руху за підвищення якості життя та формування у свідомості дітей, наймолодших споживачів суспільства, уявлення про якісну і безпечну продукцію, проводить дванадцяту Всеукраїнську виставку-конкурс дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі".
     В Черкаській області організаційно - технічне та інформаційне забезпечення проведення виставки-конкурсу здійснює Державне підприємство „Черкаський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації”. 
    Умови участі у виставці-конкурсі залишилися без змін.
    Творчі роботи дітей з супровідними листами чекаємо з 20 квітня по 10 вересня 2015 року за адресою: ДП „Черкасистандартметрологія”, к. 701, вул. Гоголя, 278, м. Черкаси, 18002. 
Детальну інформацію щодо виставки-конкурсу можна отримати тел. 0472 32-14-26.

17 грудня 2014 р.

Пройшло нагородження переможців та призерів виставки-конкурсу "Я хочу жити в якісному світі"...

Фотозвіт...

3 листопада 2014 р.

Якісне - це натуральне

13 жовтня 2014 р.
Дорога в якісний світ

    Саме таку назву має малюнок учасниці Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі". Конкурс проводиться з 2004 року щорічно та має на меті формування у свідомості дітей уявлення про якісну та безпечну продукцію. Офіційним організатором заходу є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.
    Наприкінці вересня у ДП "Черкасистандартметрологія" відбулося засідання Регіонального конкурсного журі Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” по Черкаській області у 2014 році. До уваги журі були представлені 176 творчих робіт дітей, які надійшли з Черкаського, Чигиринського, Христинівського, Звенигородського, Драбівського, Тальнівського, Шполянського, Золотоніського, Смілянського районів та м. Черкаси.

    Конкурсні роботи учасники виконували за номінаціями:
    „Я пізнаю якісну продукцію" – 51 робота,
    „Ми – архітектори якісного світу” – 79 робіт,
    „Кращий плакат на споживчу тематику” – 46 робіт.

    Участь у виставці-конкурсі взяли діти трьох вікових категорій, а саме:
– 5 - 8 років – 48 робіт,
– 9 - 12 років – 84 роботи,
– 13 - 17 років – 44 роботи.

    На початку засідання голова Регіонального конкурсного журі-керівник ДП "Черкасистандартметрологія" Чорнопищук Михайло Петрович відзначив:
"Вже більше десяти років Державне підприємство "Черкасистандартметрологія" виконує важливу просвітницьку функцію - виховання у наймолодших споживачів суспільства відповідального ставлення до вибору якісної продукції. Ця тривала і кропітка робота відображається у малюнках дітей. З року в рік все більш детально розкривається тематика виставки-конкурсу, діти демонструють креативність і власний творчий підхід до висвітлення питань, пов’язаних з виробництвом якісних продуктів харчування, промислових товарів та наданням послуг на високому рівні." 
    Методист Черкаського міського методичного кабінету установ освіти Дєєва Юлія Геннадіївна висловила вдячність організаторам конкурсу за систематичність, постійність та турботливе ставлення до учасників конкурсу, за позитив та гарний настрій від експозиції.
    Члени журі дуже відповідально поставилися до своєї роботи і з зацікавленням оглянули кожен малюнок та поділися враженнями від побаченого.
    Від початку заснування конкурсу вихованці Чуприни Анни Юріївни, керівника Черкаської Аrt-студії «Глорія» МБК ім. Івана Кулика, приймають в ньому активну участь і відзначимо, що щороку рівень майстерності юних художників зростає. "Варто відзначити, що роботи учасників не лише висвітлюють питання пов’язані з якістю життя, а ми бачимо, що цього року вони відобразили сюжети, які пов’язані з трагедією нашої країни – війною. Та головне, що в дитячих роботах переважає радість буття, надія на краще і любов до своєї землі", - підкреслила вона. 
    Практичний психолог дошкільного навчального закладу № 59 м. Черкаси Таргоній Ніна Миколаївна відмітила, що "ситуація у країні має відображення і в малюнках дітей. Діти особливо чутливо реагують на середовище у якому проживають і відчувають події, настрої у суспільстві, бажають якнайшвидше позбавитися негативу, висловлюють сподівання на перемогу у війні та покращення економіки в країні. Школярі ідуть попереду часу, чітко бачать цілі і якісно висловлюють своє бачення у назвах до малюнків та їх сюжетах." 
    Редактор Всеукраїнської дитячої газети "Новачок" Лазоренко Світлана Петрівна, яка вперше приймала участь у роботі Регіонального конкурсного журі, була захоплена рівнем виконання малюнків і відзначила: "Яскраві, позитивні і колоритні роботи, тож обирати найкращу з поміж такого різноманіття було дуже непросто. Особливо зворушливими були роботи наймолодших конкурсантів. Приємно, що діти в такому юному віці вже задумуються над серйозними темами."
    Відзначимо, що кожного року організатори розміщують ці роботи в Черкаському художньому музеї, де школярі з усієї області можуть оглянути їх під час зимових канікул. Завідувач відділу науково-освітньої роботи Черкаського обласного художнього музею Алексанова Анжела Василівна додала, що "творчі роботи дітей Черкащини яскраві, позитивні та відповідають тематиці конкурсу." 
    Цього року до складу журі запросили Жук Дар'ю, студентку Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. У 2009 році її робота "Знають всі на світі діти в Україні смачно жити" отримала перемогу і визнання на національному рівні у віковій категорії 13-17 років. Цікавою була її думка про роботи теперішніх учасників. "Загалом роботи дуже яскраві і викликають лише позитивні відчуття. На мій погляд більшість малюнків вдало висвітлює тему виставки-конкурсу. Усі діти стовідсотково справилися із завданням", - підкреслила Дар'я. 
    Незважаючи на складність вибору, Регіональне конкурсне журі затвердило список призерів Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка „Я хочу жити в якісному світі” 2014 року по Черкаській області. Всього було відзначено 41 конкурсну роботу, з них: І місце - 9, ІІ місце -18, ІІІ місце – 14 робіт. Кращі малюнки 9 переможців надані для участі у загальнодержавному рівні Головному конкурсному журі в м. Київ.
Урочисту церемонію нагородження переможців і призерів Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка „Я хочу жити в якісному світі” у 2014 році по Черкаській області заплановано провести у Черкаському художньому музеї до Дня Святого Миколая.


Номінація «Я пізнаю якісну продукцію»
"Якісне - це натуральне"
Черепенко Кароліна, 7 років
м. Тальне
"І зайці знають, що кращої моркви не буває"
Тимошенко Марія, 10 років
м. Черкаси
"Люблять Пушок і маленька Маринка, торти українські і коржик "Зернинка"
Тищенко Наталія, 16 років
м. Черкаси


Номінація «Ми архітектори якісного світу»
"Ми народжені, щоб країну нашу зберегти"
Йоненко Дар'я, 7 років
Драбівський р-н, с. Мойсівка
"Чарівний світ в наших очах"
Чубенко Діана, 11 років
Черкаський р-н, с. Хацьки
"Дорога в якісний світ""
Побережна Катерина, 13 років
м. Черкаси


Номінація «Кращий плакат на споживчу тематику»
"Стандарт якості перш за все"
Івануса Оксана, 8 років
м. Драбів
"Ми домашня городина"
Олійник Анастасія, 12 років
Звенигородський район, с. Шевченкове
"Мир і безпечне життя для дитини Єдине майбутнє планети й країни!"
Задорожна Юлія, 13 років
м. Черкаси


Список переможців і призерів Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” у 2014 році по Черкаській області
07 квітня 2014 р.
Запрошуємо юних художників Черкащини прийняти участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі" у 2014 році

    У квітні, відповідно до Указу Президента України від 31.07.2004 № 854 "Про забезпечення умов для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики", розпочинається Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі" у 2014 році.
    Вона проводиться з метою популяризації загальнодержавного руху за підвищення якості життя та формування у свідомості дітей, наймолодших споживачів суспільства, уявлення про якісну і безпечну продукцію.
    В Черкаській області організаційно - технічне та інформаційне забезпечення проведення виставки-конкурсу здійснює Державне підприємство „Черкаський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації”.
    Умови участі у виставці-конкурсі залишилися без змін.
    Творчі роботи дітей з супровідними листами чекаємо з 7 квітня по 12 вересня 2014 року за адресою: ДП „Черкасистандартметрологія”, к. 604, вул. Гоголя, 278, м. Черкаси, 18002.
    Детальну інформацію щодо виставки-конкурсу можна отримати тел. 0472 45-73-79.

19 грудня 2013 р.

У Черкаському обласному художньому музеї
відкрилася виставка кращих робіт учасників
регіонального рівня
Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка
"Я хочу жити в якісному світі"...

13 грудня 2013 р.

  18 грудня 2013 року о 11 год. 00 хв. 
  в Черкаському обласному художньому музеї (м. Черкаси, вул. Хрещатик, 259) 
  відкривається експозиція робіт учасників 


  Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка 
  “Я хочу жити в якісному світі” 
  та відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців та призерів регіонального рівня конкурсу.

  В Черкаській області організаційно - технічне та інформаційне забезпечення проведення виставки-конкурсу здійснює 
  Державне підприємство „Черкаський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації”.

  Додаткову інформацію можна отримати за адресою:

  ДП „Черкасистандартметрологія”, к. 604, вул. Гоголя, 278, м. Черкаси, 18002.
  E-mail: quality@st.ck.ua т/ф 0472 45-73-79

05 листопада 2013 р.

Перемогу здобули “Євростандарти від їжачка”...

20 вересня 2013 р.

Визначено переможців та призерів регіонального рівня Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” 2013 року...

Список переможців і призерів Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі” у 2013 році по Черкаській області...

01 серпня 2012 р.
Про проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка
“Я хочу жити в якісному світі”
у 2013 році по Черкаській області
    Відповідно до Указу Президента України від 31.07.2004 № 854 «Про забезпечення умов для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» в Україні щорічно проводиться Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі”.
    У 2013 році, відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.02.2013 року № 89-р "Про затвердження переліку виставок і ярмарків, що проводитимуться в Україні, яким надається статус міжнародних та національних", виставці "100 кращих товарів України" та виставці дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі" надано статус національних.

    Як і в попередні роки, виставка-конкурс проводиться на регіональному та загальнодержавному рівнях.
    У Черкаській області організаційно - технічне та інформаційне забезпечення проведення виставки-конкурсу здійснює Державне підприємство „Черкаський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації”.
    З метою популяризації загальнодержавного руху за підвищення якості життя та формування у свідомості дітей, наймолодших споживачів суспільства, уявлення про якісну і безпечну продукцію, у квітні 2013 року, районні відділи освіти Черкащини, освітні установи, школи мистецтв були повідомлені про проведення цієї загальнодержавної акції.
    Наразі, до 10 вересня 2013 року, Регіональне конкурсне журі приймає малюнки дітей Черкащини.

    Нагадаємо, що прийняти участь у виставці-конкурсі можуть діти віком від 5-ти до 17-років. Конкурсні роботи учасники виконують за номінаціями:
          „Я пізнаю якісну продукцію";
          „Ми – архітектори якісного світу”;
          „Кращий плакат на споживчу тематику”.


    На конкурс представляються виключно індивідуальні творчі роботи, виконані в довільній графічній або живописній техніці (олівці, фломастери, фарби тощо), 
але не більше формату А-2 (420х594 мм), із супровідними листами (форма супровідного листа додається).
    На зворотному боці конкурсної роботи необхідно зазначити українською мовою:
    − номінація;
    − назва роботи, техніка виконання;
    − прізвище, повне ім'я та вік автора роботи;
    − прізвище, ім'я, по-батькові, посада, контактний телефон вчителя;
    − область, населений пункт проживання;
    − коротка біографічна довідка з описом творчих досягнень та хобі;
    − назва навчального закладу, контактний телефон.
    Малюнки не оформлювати рамкою, паспарту, наклейками та інше.
Додаткову інформацію можна отримати за адресою:
ДП „Черкасистандартметрологія”, к. 604,
вул. Гоголя, 278, м. Черкаси, 18002.
(з позначкою „РКЖ виставки-конкурсу дитячого малюнка”)
E-mail: quality@st.ck.ua т/ф 0472 45-73-79
31 липня 2013 р.
Положення про Всеукраїнську виставку-конкурс дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі”
Архів >>
____________________________________________
Сектор з підтвердження відповідності систем менеджменту якості
м. Черкаси, вул Гоголя, 278, тел. (0472) 45-73-79,
E-mail: quality@st.ck.ua