Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) - „100 кращих товарів України” 

30 листопада 2015 р.

   "До уваги підприємств-учасників загальнодержавного етапу Всеукраїнського конкурсу
   якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» 2015 року.
   Оновлено інформацію у Положенні про використання логотипу."

    Детальніше...

27 серпня 2015 р.

   Експерти конкурсу "100 кращих товарів" працювали на Черкащині

13 серпня 2015 р.

    На Черкащині проходить регіональний етап 
    Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) 
    „100 кращих товарів України”

    У квітні-травні 2015 року в усіх областях України проходить регіональний етап Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України”.
    Це потужний захід, який привертає увагу представників бізнесу, влади, громадськості і широко висвітлюється у засобах масової інформації.
    Провідні підприємства отримують шанс підтвердити свої лідируючі позиції на вітчизняному ринку та вкотре довести, що їх продукція або послуги є найкращими. Для маловідомих підприємств, які тільки починають завоювати перші дипломи та відзнаки – це прекрасна нагода заявити про себе на всю країну. 
    А головне, орієнтуючись на нові бізнес-контакти і розширення ринків збуту, кожне підприємство зможе привернути увагу нових замовників, що сприятиме збільшенню потенційних клієнтів та зростанню прибутку.
    Не залишають осторонь цього процесу і підприємства Черкащини.
    До Регіональної конкурсної комісії вже надійшли заявки для участі в Конкурсі 12 видів продукції від 11 підприємств регіону, з них за номінаціями: 
    – продовольчі товари – 8 (ПАТ "Золотоніський маслоробний комбінат", ПАТ "Юрія", ФОП Плужник В.М., ДП "Роял Фрут Гарден Іст" ТОВ "Роял Фрут Гарден", ТОВ "Клуб Сиру", ТОВ "Буассон Еліт"     Бельведер Груп", ПрАТ "Миронівська птахофабрика", ТОВ ПІІ "Еконія"), 
    – промислові товари для населення – 1 (ТОВ "Науково-інженерний центр "Сканер"), 
    – товари виробничо-технічного призначення – 1 (ПАТ "АЗОТ"), 
    – роботи і послуги – 1 (ТОВ «Центр іноземних мов "ЙЕС!"). 
    Наразі ДП "Черкасистандартметрологія" започатковує новий інформаційний проект, в рамках якого, буде здійснюватися популяризація кращих суб’єктів господарювання Черкащини, які, не зважаючи на складну економічну ситуацію в країні, успішно виробляють якісну і конкурентоспроможну продукцію та надають послуги на високому рівні.
    Сподіваємося, що їх приклад надихне інших виробників прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” у 2015 році.

    Детальну інформацію щодо участі у Конкурсі можна отримати:
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 278, ДП "Черкасистандартметрологія", кімната 709, тел/факс: (0472) 37-15-44. Е-mаіl: konkyrs@st.ck.ua
www.st.ck.ua

   Черкаське публічне акціонерне товариство «АЗОТ» - одне з найбільших підприємств в Україні з виробництва мінеральних добрив, іоонообмінних смол, капролактаму та іншої хімічної продукції.
Спільними зусиллями акціонерів, менеджменту та трудового колективу створено економічно сильне, соціально привабливе сучасне підприємство, що динамічно розвивається.
На ПАТ «АЗОТ» функціонує інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.


   ТОВ "Буассон Еліт" Бельведер Груп" працює у складі компанії, яка є дочірнім підприємством відомої французької фірми "Belvedere Group"- одного з світових лідерів з виробництва алкогольних напоїв.
На базі сучасних технологій та обладнання завод виробляє більше 30-ти видів алкогольних та безалкогольних напоїв в різноманітній тарі. Продукція підприємства реалізується у всіх регіонах України.
На ТОВ "Буассон Еліт" Бельведер Груп" діє сертифікована система управління якістю на відповідність вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001:2009.


   ДП «Роял Фрут Гарден Іст» ТОВ «Роял Фрут Гарден» - одне з небагатьох підприємств України, яке займається виготовленням концентрованих соків та виробництвом сидрів на основі яблучного збродженого соку. Підприємство було створене у 2000 році і сьогодні виготовляє сидри власних торгових брендів - ТМ «Сидре Роял», ТМ «Збітень Золотоніський», ТМ «Сидр Смайл».
На підприємстві діє сертифікована система управління безпечністю харчових продуктів на відповідність вимогам ДСТУ 4161-2003 «Системи управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги»


   ТОВ "Клуб Сиру" – один із лідерів української молочної промисловості. Асортимент підприємства представлений цілою гаммою високоякісних твердих сирів на будь-який смак, маслом солодковершковим та сухою знежиреною сироваткою.
Продукція підприємства реалізується в усіх регіонах України, країнах СНД та дальнього зарубіжжя.
На підприємстві діє інтегрована система управління якістю та безпечністю харчових продуктів на відповідність вимогам стандартів ДСТУ ISO 9001:2009 та ДСТУ ISO 22000:2007.


   ТОВ «Центр іноземних мов «ЙЕС!» - єдиний в Черкаській області заклад з надання якісних освітніх послуг з вивчення англійської мови за міжнародними стандартами на основі новітніх технологій, впроваджених Кембриджським університетом. Це офіційно визнаний центр підготовки та проведення Кембриджських екзаменів для дітей та дорослих, партнер відомих міжнародних освітніх організацій, програми яких підтримуються Міністерством освіти та науки України, Міжнародний дім IH Kiev, Grade, ICEA, Канадський коледж англійської мови та інших. 


   Приватна пекарня фізичної особи-підприємця Плужника Володимира Миколайовича (м. Христинівка) - це підприємство, яке динамічно розвивається, орієнтуючись на досвід відомих хлібопекарів, використовуючи сучасні технології та продовжуючи впроваджувати старовинні народні рецепти і традиції. Постійно перебуваючи у пошуку, працівники намагаються задовольнити вибагливі смаки споживачів і при цьому постійно дбають про авторитет підприємства, адже основна мета згуртованого професійного колективу – стабільність, якість, різноманітність у виробництві та забезпеченні населення хлібом.


   ТОВ «НІЦ «Сканер» - сучасний науково-виробничий центр. Вся продукція, яку виготовляє підприємство, проходить замкнутий цикл виробництва, від проектування до пакування.
   На підприємстві діє сертифікована система управління якістю на відповідність вимогам міжнародного стандарту EN ISO 13485:2012 щодо проектування, розробки, виробництва, дистрибуції, ремонту та сервісного обслуговування складної медичної техніки.
   Завдяки високій якості та надійності всі вироби ТОВ «НІЦ «Сканер» користуються підвищеним попитом у медичних закладах України та закордону.


  Черкаський міський молокозавод, а нині ПАТ «Юрія», має більш ніж 50 річну історію і досвід у переробці молока на корисну та смачну молочну продукцію. Це сучасне підприємство, технічно оснащене для виробництва молочної продукції у великих обсягах і широкому асортименті. Асортимент підприємства складає понад 100 товарних позицій. 
Для максимального задоволення потреб та очікувань споживачів на підприємстві особливу увагу приділяють якості продукції. На ПАТ «Юрія» діє сертифікована система управління якістю на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2009. Наразі на підприємстві розроблено та впроваджено систему управління безпечністю харчових продуктів.
ТМ «Волошкове Поле» – корисні молочні продукти для всієї родини.


   ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат» – одне з найбільших підприємств з переробки молока в Україні, яке постійно вдосконалює технологію виробництва знежиреного сухого молока, сироватки молочної підсирної демінералізованої сухої, масла солодковершкового та сирів твердих. 
ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат» сертифіковане на відповідність вимогам системи управління безпечністю харчових продуктів відповідно до стандарту ДСТУ ISO 22000–2007.
Продукцію, яку випускає підприємство добре відома як на Україні, так і за кордоном.


26 червня 2015 р.

    Зміни в нормативних документах щодо проведення на державному рівні конкурсів у сфері якості

    Сьогодні органи державної влади приділяють серйозну увагу пропагуванню поліпшення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції. З цією метою, відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України № 421-р від 29.04.2015, передбачено розширювати рекламу і пропаганду поліпшення якості та конкурентоспроможності продукції шляхом проведення щороку Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) “100 кращих товарів України”, Європейського тижня якості, Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка “Я хочу жити в якісному світі”, інших конкурсів на відповідну тематику. 
    Зазначеним Розпорядженням передбачається установлення щорічних премій у сфері управління якістю, проведення регіональних і галузевих конкурсів, поширення вітчизняного і світового досвіду управління якістю та навколишнім природним середовищем з використанням засобів масової інформації та Інтернету.
    Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 584-р від 04.06.2015 внесено зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.10.2000 № 423 “Деякі питання запровадження заохочувальних відзнак Прем’єр-міністра України”. Так, працівникам або трудовим колективам підприємств, установ, організацій - учасників Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - “100 кращих товарів України”, які, зокрема, мають впроваджені систему управління якістю та/або екологічного управління та/або інші системи управління, за поданням Міністерства економічного розвитку і торгівлі, передбачено оголошення подяк. 
    Детальніше
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/421-2015-%D1%80
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/584-2015-%D1%80

12 травня 2015 р.

    Обмін досвідом експертів Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України»

    28-29 квітня на базі ДП "УкрНДНЦ" було проведено семінар-тренінг «Обмін досвідом експертів Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» у 2015 році.
    Захід відкрив заступник директора Інституту управління якістю ДП "УкрНДНЦ" Олександр Мачульський, який поінформував присутніх про результати засідання Головної конкурсної комісії та основні засади проведення Конкурсу у 2015 році.
    Особливе значення було надано розгляду Програми діяльності Кабінету Міністрів України (Постанова Кабінету Міністрів України від 09.12.2014 № 695 http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/26-19/paran7#n7), у якій, у пункті 6 «Нова продовольча політика України», визначено завдання щодо створення та просування бренду «Продукт України».
    За завданням Головної конкурсної комісії, експерти детально опрацювали основні та додаткові критерії з оцінювання якості продукції (товарів, робіт, послуг) за номінаціями та розробили коефіцієнт градації додаткових балів, зокрема, максимальну кількість балів підприємство отримає у разі експортування продукції та використання ресурсо- та енергоощадних технологій тощо.
    Також було розглянуто та опрацьовано:
 вимоги методичних матеріалів;
 вимоги до оформлення документів учасників Конкурсу на регіональному етапі;
 вимоги до оформлення документів, що подають на загальнодержавний етап Конкурсу;
 вимоги до матеріалів, що подають для формування каталогу «100 кращих товарів України».
    У завершальній частині семінару-тренінгу було проведено тестування, за результатами якого свідоцтва експертів Конкурсу в 2015 році отримали 78 фахівців з різних куточків України.
    Два представники ДП "Черкасистандартметрологія" також отримали свідоцтва експертів Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України». 
    До уваги зацікавлених сторін ДП "Черкасистандартметрологія", яке виконує функції секретаріату Регіональної конкурсної комісії, продовжує надавати необхідну організаційно-методичну допомогу підприємствам регіону, які бажають прийняти участь в Конкурсі у 2015 році.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ
МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЕКСПЕРТІВ КОНКУРСУ
Детальніше про умови Конкурсу: ДП “Черкасистандартметрологія”, к. 701, вул. Гоголя, 278, м. Черкаси, 18002, тел. (0472) 32-14-26 

06 квітня 2015 р.

31 березня 2015 року в Мінекономрозвитку України відбулося засідання Головної конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) “100 кращих товарів України” на якому було прийнято офіційне рішення щодо проведення Конкурсу у 2015 році та затверджено Програму проведення Конкурсу на 2015 рік.

Детальніше про умови участі у Конкурсі:
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 278, ДП “Черкасистандартметрологія”, к.701, тел/факс: (0472) 32-14-26, e-mail: konkyrs@st.ck.ua

Інформація про Конкурс
Програма проведення Конкурсу
Заявка для участі в Конкурсі

27 листопада 2014 р.

Переможці та лауреати Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» у 2014 році

24 листопада 2014 р.

Продукція черкаських виробників увійшла до сотні кращих товарів України

21 листопада 2014 р.

Пройшли фінальні заходи Конкурсу "100 кращих товарів України" по Черкащині

05 травня 2014 р.

06 березня 2014 р.

Фахівці ДП „Черкасистандартметрологія” отримали свідоцтва експертів Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України"

28 лютого 2014 р.

  Запрошуємо підприємства, організації, установи, представників малого та середнього бізнесу Черкаської області представити свою продукцію (товари, роботи, послуги) для участі в 11-му Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) “100 кращих товарів України”....

    Програма проведення Конкурсу 2014
    Методичні матеріали для експертів 2014
    Рекомендації для учасників 2014
    Заявка на участь у Конкурсі 2014

06 листопада 2013 р.

Проведено фінальні заходи 10-ї ювілейної виставки «100 кращих товарів України»...

30 жовтня 2013 р.

Обираємо наше, черкаське!

21 серпня 2013 р.

Проведено огляд та оцінку якості продукції-учасників
загальнодержавного рівня Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) –
“100 кращих товарів України”...

25 липня 2013 р.

Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) - “100 кращих товарів України” на Черкащині у 2013 році

     Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) - “100 кращих товарів України” проводиться відповідно до Указів Президента України від 23 лютого 2001 року №113 “Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції” та від 13 липня 2005 року №1105/2005 “Про заходи щодо вдосконалення діяльності у сфері технічного регулювання та споживчої політики”.
    Вищезазначений Конкурс є єдиним державним конкурсом, який проводиться під егідою Президента України. У цьому році проходить 10-й ювілейний Конкурс і звичайно до нього привернута підвищена увага засобів масової інформації, органів влади, бізнесу.
    Основними завданнями Конкурсу є: визначення на конкурсній основі кращих зразків української продукції (товарів, робіт, послуг), сприяння виробництву високоякісної й конкурентоспроможної вітчизняної продукції (товарів, робіт, послуг), насичення якісною продукцією ринків України, задоволення потреб та очікувань споживачів, підтримки ініціатив і зусиль товаровиробників щодо поліпшення якості продукції (товарів, робіт, послуг), створення сприятливих умов щодо розробки та впровадження на підприємствах, в організаціях та установах України сучасних систем управління.
     Не залишилися осторонь цієї загальнодержавної акції і черкаські підприємства. До Регіональної конкурсної комісії підприємства регіону заявили 30 видів продукції, з них: продовольчі товари - 10, промислові товари для населення - 5, товари виробничо-технічного призначення - 4, вироби народних художніх промислів - 1, роботи і послуги - 10.
     Як і попередні роки, найактивнішими є підприємства та організації міст Черкаси та Ватутіне, Черкаського та Канівського районів. Серед учасників є потужні вітчизняні виробники, продукція яких має попит як в Україні так і за кордоном: ПАТ “Канівський маслосирзавод”, ПрАТ “Миронівська птахофабрика”, ПАТ “Ватутінський комбінат вогнетривів”, ДП “АСЗ № 2” АТ “АК “Богдан Моторс”, ПАТ “Ватутінський хлібокомбінат”, ПАТ “Уманський завод “Мегомметр”, ПрАТ “Технолог”, ПАТ “Звенигородський сироробний комбінат”, Канівська філія СТОВ ім. Шевченка.
     Важливим є також залучення до участі у Конкурсі представників малого і середнього підприємництва в Черкаській області: ПП “Аргус-Сервіс”, ПП НВФ “Лад”, МПП “Агропромресурси”, ПМВП “Фотоніка Плюс”, ТОВ “Фірма “Агрополіавтоматика”, ПП “Рівновага”, ПП “НВК “Мінілайн”, ТОВ “Тамако-Інвест”, ПП “ТВЦ “АЦКОН”.
     Для участі у Конкурсі ФОП Михайловська Н.М. (Центр англійської мови “YES!”) та ФОП Цикалов Є.О. (Кафе “Золотий пояс”) представили послуги, які вони надають.
     У цьому році для участі у Конкурсі свої екскурсійні послуги представляють Національний історико-культурний заповідник “Чигирин” та Шевченківський національний заповідник. Стоматологічні послуги представляє Комунальний заклад “Черкаська обласна стоматологічна поліклініка” Черкаської обласної ради, а послуги з ренгенології та ультразвукової діагностики ТОВ “Медичний лікувально-діагностичний центр” (м. Умань). Вже вдруге представляє Черкащину у номінації вироби народних художніх промислів відома майстриня — Ольга Мартинова.
     Державне підприємство “Черкаський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” є організатором і координатором проведення в регіоні вищеназваного конкурсу. Фахівці ДП “Черкасистандартметрологія” надають консультаційно - методичну допомогу підприємствам в підготовці та оформленні повного комплекту документів для участі у Конкурсі.
     Оцінка якості продукції (товарів, робіт, послуг) проводиться експертами, які проходять відповідне навчання та тестування, на основі нормативно-методичних документів Конкурсу. Основними критеріями оцінки є: використання підвищених показників якості та безпечності порівняно з чинними вимогами; використання регіональної та української сировини, матеріалів; естетичні властивості, дизайн, ергономіка, відображення національної та регіональної символіки в образі товару; відсутність претензій (рекламацій) споживачів, контролюючих органів, закупівельних організацій; рівень інформування споживачів щодо споживчих властивостей заявленої продукції; соціальна значимість продукції; вплив заявленої продукції на навколишнє середовище під час виробництва, реалізації та утилізації заявленої продукції.
     Перевагу та додаткові бали підприємство отримує за: наявність торгової марки, логотипа на заявлену продукцію; збільшення кількості робочих місць у порівнянні з попередніми роками; відсутність заборгованості із заробітної плати та заборгованості з платежів до бюджету (зокрема до фондів державного страхування); наявність сертифікованих систем управління; використання ресурсо- та енергоощадних технологій; наявність плану розвитку підприємства та заходів щодо його реалізації; вплив діяльності підприємства на суспільство (соціальна відповідальність, зокрема, благодійна діяльність); залучення до виробництва людей з фізичними вадами та соціально не захищених, тощо.
     За результатами експертизи документів та оцінювання якості продукції (товарів, робіт, послуг) учасника Конкурсу Регіональна конкурсна комісія рекомендує кращим підприємствам продовжити участь у загальнодержавному етапі Конкурсу та Національній виставці “100 кращих товарів України”. Учасникам загальнодержавного етапу Конкурсу також надається право безоплатно терміном два роки використовувати логотип Конкурсу в рекламних та інформаційних матеріалах, відображати його на продукції.
     Участь у Конкурсі сприяє поширенню та пропагуванню досвіду підприємств та організацій, які виробляють якісну продукцію (товари, роботи, послуги), підвищує інформованість органів влади, підприємств (організацій), громадських організацій, засобів масової інформації та населення щодо якісної вітчизняної продукції (товарів, робіт, послуг) та її виробників.

15 травня 2013 р.
Обирай українське!

    Саме таким є гасло проведення Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України» у 2013 році.
    Наприкінці квітня у м. Київ відбулося засідання Головної конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України». У заході взяли участь представники центральних органів виконавчої влади та громадських організацій.
    На засіданні було затверджено Програму проведення Конкурсу у 2013 році. Відповідно до неї наразі триває регіональний етап Конкурсу. Організаційно-методичне та інформаційне забезпечення Конкурсу на регіональному етапі здійснюють державні підприємства, що належать до сфери управління Мінекономрозвитку – регіональні державні підприємства стандартизації, метрології та сертифікації, які виконують функції секретаріату Регіональної конкурсної комісії (далі РКК).
    Прийняти участь у Конкурсі мають можливість підприємства, організації та установи усіх форм власності, які належним чином зареєстровані та мають виробничі потужності винятково на території України.
    Для участі в Конкурсі підприємство, організація чи установа подає до РКК заявку встановленого зразка та сплачує реєстраційний внесок.
    Кінцевий термін подання заявки, документів учасників та сплати реєстраційного внеску для участі в регіональному етапі Конкурсу – 3 червня 2013 року.
    Учасник Конкурсу на регіональному етапі подає до секретаріату РКК обов’язковий комплект документів, а саме:
    – свідоцтво учасника Конкурсу (копія);
    – анкета-самооцінка, завірена керівником підприємства (організації);
    – звіт учасника Конкурсу;
    – копія звіту з праці за І квартал 2013 року (за формою № І–ПВ) (копію звітного балансу підприємства або копію звіту фізичної особи про сплату єдиного податку);
    – довідка про надходження претензій та рекламацій від споживачів на продукцію (товар, роботу, послугу) підприємства.
    Матеріали та документи, за результатами проведення регіонального етапу Конкурсу, подаються до секретаріату Головної конкурсної комісії до 1 липня 2013 року.
    Для участі в Конкурсі на загальнодержавному етапі підприємство, яке рекомендоване РКК, сплачує цільовий внесок. Термін сплати цільового внеску для участі в загальнодержавному етапі – виключно до 1 серпня 2013 року. Оцінюють якість продукції (товарів, робіт, послуг) учасників Конкурсу експертні групи на підставі затверджених критеріїв за документами та матеріалами, які подають учасники Конкурсу. До складу експертних груп входять фахівці, що пройшли відповідну підготовку та отримали свідоцтво експерта Конкурсу.
    За результатами загальнодержавного етапу Конкурсу Головна конкурсна комісія визначає переможців, лауреатів та фіналістів Конкурсу в кожній номінації та проводить національну виставку «100 кращих товарів України». Участь у виставці мають право брати всі учасники загальнодержавного етапу Конкурсу. У межах цільового внеску учасникам Конкурсу надається обладнана виставкова площа. Розмір виставкової площі визначається залежно від категорії підприємства (мале, середнє, велике).
    Учасникам загальнодержавного етапу Конкурсу також надається право використовувати логотип Конкурсу в рекламних та інформаційних матеріалах, відображати його на продукції. Логотип Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України» – комбінований знак для товарів і послуг, захищений свідоцтвом на товарний знак № 87392 Державного департаменту інтелектуальної власності 11 лютого 2008 року.
    Учасники Конкурсу на загальнодержавному етапі мають право використовувати три ступені логотипу: бронзовий – фіналісти, срібний – лауреати, золотий – переможці.
    Підставою для використання логотипу є офіційне рішення ГКК про визначення переможців, лауреатів та фіналістів загальнодержавного етапу Конкурсу. Усім користувачам логотипу надають логотип відповідного ступеня із зазначенням року участі в Конкурсі в електронному вигляді та Свідоцтво встановленого зразка на право його безоплатного використання терміном на два роки з моменту нагородження з реєстраційним номером.
    Запрошуємо підприємства Черкащини до участі у Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України» у 2013 році. Це загальнодержавний захід пропагування якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, який дає можливість кожному учаснику отримати визнання своєї продукції (товарів, робіт, послуг), сприяє розширенню кола споживачів та пропагує досвід вітчизняних підприємств та організацій, які визначають якість метою ведення бізнесу.

Чекаємо за адресою:
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 278, ДП "Черкасистандартметрологія", кімната 604, тел/факс: (0472) 45-73-79. E-mail: quality@st.ck.ua

22 березня 2013 р.
Заявка на участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) - "100 кращих товарів України”у 2013 році"
21 березня 2013 р.

   Про надання виставкам статусу національних 

 Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.02.2013 року № 89-р "Про затвердження переліку виставок і ярмарків, що проводитимуться в Україні у 2013 році, яким надається статус міжнародних та національних" виставці "100 кращих товарів України" та виставці дитячих малюнків "Я хочу жити в якісному світі" надано статус національних.
    Зазначені виставкові заходи в цьому році відзначатимуть 10-ий ювілей та будуть проходити у листопаді 2013 року.

01 листопада 2012 р.
Продукція виробників Черкащини в сотні кращих
    23-25 жовтня 2012 року в приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва „Український дім” проходила виставка „100 кращих товарів України”. У заході взяли участь представники влади, бізнесу, засобів масової інформації та громадських організацій.
    У цьому році в загальнодержавному етапі Конкурсу прийняло участь 226 підприємств різних галузей економіки України з 237 видами продукції (товарами, роботами, послугами) за номінаціями: продовольчі товари, промислові товари для населення, товари виробничо-технічного призначення, вироби народних художніх промислів, роботи або послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах. Черкаська область одна з трьох областей України, яка була представлена у всіх номінаціях.
    Переможцями Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – „100 кращих товарів України” у 2012 році визначено 114 видів продукції, з яких чотири виробляються на Черкащині, а саме:
        - хлібці з висівками ТОВ „Черкасихліб ЛТД”;
        - хліб „Подільський” ФОП Плужник В.М.;
        - набір корпусних меблів „Рінго СМ” ПрАТ „Світ меблів - Україна”;
        - плита мінераловатна теплоізоляційна „Техно” марки „ТЕХНОФАС” ТОВ „Завод теплоізоляційних матеріалів „Техно”.
    Варто зазначити, що ці підприємства вже неодноразово представляли свою продукцію для участі в національних конкурсах та вже отримували визнання у Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) – „100 кращих товарів України”.
    Лауреатами Конкурсу у 2012 році визнана продукція ТОВ „Ергопак” (набір одноразового посуду ТМ „Domi”) та вироби художнього народного мистецтва ФОП Мартинової О.М. (рушник вишитий). Освітні послуги, які надає Перша міська гімназія Черкаської міської ради Черкаської області, та екскурсійні послуги, що пропонує Національний історико-культурний заповідник „Чигирин” теж визнані лауреатами Конкурсу.
    Яскрава експозиція черкащан в центрі виставкового комплексу постійно приваблювала киян та гостей столиці. Вони залюбки куштували смачну хлібобулочну продукцію ТОВ „Черкасихліб ЛТД” та ПП Плужник В.М., купували продукцію ТОВ „Ергопак”, захоплено розглядали вишиванки Мартинової О.М., знайомилися з перевагами продукції ТОВ „Завод теплоізоляційних матеріалів „Техно” та з цікавістю переглядали каталоги меблів, які пропонували представники ПрАТ „Світ меблів - Україна”. Перша міська гімназія Черкаської міської ради Черкаської області, яка має більш як 130-річну історію, розмістила банер з фотографіями найвідоміших випускників. Привітно запрошували відвідувачів виставки приїхати на Черкащину та долучитися до багатовікової історії краю наукові співробітники Національного історико-культурного заповідника „Чигирин”.

Архів >>
____________________________________________
Сектор з підтвердження відповідності систем менеджменту якості
м. Черкаси, вул Гоголя, 278, тел. (0472) 45-73-79,
E-mail: quality@st.ck.ua