Запитання 2. Яка вартість пересувної лабораторії для експертизи контролю кількості та якості нафтопродуктів на заправочних станціях? (Телеканал ІСТV)?

Відповідь.

Державним підприємством Івано-Франківський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації спільно з науковцями Івано-Франківського національного університету нафти і газу створено пересувну лабораторію для експрес контролю кількості та якості нафтопродуктів та природного газу. Дана пересувна лабораторія укомплектована приладами для визначення фракційного складу рідких нафтопродуктів, типу (марки) бензинів, дизельних пилив (октанове та метанове число), температури спалаху та густини нафтопродуктів. Лабораторією також здійснюється повірка та державна метрологічна атестація паливороздавальних колонок, а також калібрування горизонтальних резервуарів та складання калібрувальних таблиць за допомогою програми Kalibr G. 
Орієнтована вартість в залежності від комплектації 150-500 тис. грн. За більш детальною інформацією звертайтесь по телефону 8-03422-6-89-82.